Možná že nepíšu často, ale je lepší psát články jednou za čas, než pixelky a kopírované věci každý den.

Září 2010

Nova: dostala od blogerů za TalentManii kopanec?!

28. září 2010 v 14:04 | jvaltr10 |  Ostatní, nezařaditelné
Schválně, podívejte se na nejnovější články v kategorii o tématu týdne, tj. TalentManii.
Za 2 hodiny neustálého aktualizování jsem články o tom jak je Zmatekmanie skvělá a lepší našel jenom dva. Ostatní tuto manii kritizují jako já.
Nepovažuji za originální když si Prima zakoupí licenci, Noha narychlo splácá něco podobného do hromady a začne s tím o 10 minut dříve což byl původní napad Primy při boji mezi VV a Big Brother.
V případě že by se měli všechny články z tématu týdne které tuto show kritizují měli mazat, pak by to bylo rozhodně nejméně diskutovanější téma týdne.
A co vy, které show fandíte?

Na téma...: Talentmania

28. září 2010 v 12:37 | jvaltr10 |  Na téma...
Velice se mě nelíbí že reklamu na svou "úžasnou show" cpe Nova i do Blog.cz. Já osobně dávám mnohem větší přednost konkrující Česko Slovensko má talent.
Že v poslední době dávájí přednost lidi této show dokazují i poslední statistiky sledovanosti, kdy v posledních třech dílech tato show měla výrazně lepší sledovanost a hlavně vyšší než právě TalentManie.
Poslední show byla pro Česko Slovensko má talent nejúspěšnější. Díl od dílu získává více a více sledovanosti. Nejdříve vyhrávala TalentManie, pak to bylo stejné, no a pak začala čím dal tím víc vyhrávat podle mě lepší ČS má talent.
Doufám že konečně přestane Nova cpát tu svou manii i do televizních novin, ti kteří je sledující víc zajímají zprávy než to kdo a jak skončí právě v TalentManii.

Na téma...: Poprvé

9. září 2010 v 19:57 | jvaltr10 |  Na téma...
Článek na téma týdne Blog.cz: Poprvé

Poprvé: Správná otázka je Co poprvé? Zkusím napsat pár vět o tématech který které poprvé můžou být a napadají mě a samozřejmě jsou trošku rozumné... Ono poprvé je vůbec všechno...

Poprvé škola
Ti kteří staršího bráchu nemají se obyčejně na školu těší protože neví co tam poznají a z vyprávění rodičů poznají jenom to dobré. Nekteří prvňáčci první den brečí, a i potom když se nevyznají ve škole, ztratí se ve škole a přece jenom sehnat někoho dospělého koho má prvňáček odvahu se zeptat uprostřed hodiny když třeba začátek právě té hodiny nestihne je téžkě...

Poprvé školka
Horší než škola to je v kamarádech. Mnozí ze školky postoupí i do školy, takže aspoň jednoho prvňáček ve škole bude znát. Ale ve školce? To asi moc ne... Jenom ve výjmečných případech. Já bohužel takové štěstí neměl, ve škole ale už ano.

Poprvé lětět
Mnozí se bojí. Co když právě jejich letadlo spadne? Co pak? Pomůžou jim záchrané vesty? Já už ten postup zapoměl! - to asi probíhá právě v jejich hlavách. Já se také poprvé bál ale řek jsem si že všechno se v životě musí zkusit. A přežit jsem to jak vidíte přežil (z letadla nepíšu a už jsem fakt letěl několikrát).