Možná že nepíšu často, ale je lepší psát články jednou za čas, než pixelky a kopírované věci každý den.

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)

23. srpna 2010 v 19:18 | jvaltr10 |  Filmové recenze

 Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)

Mačky a Psi 2: Pomsta Kitty Galore
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore

Komedie 
USA, 2010, 90 min

Režie:
Brad Peyton

Popis: V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Tváří v tvář takové bezprecedentní hrozbě musí kočky a psi poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo. Komedie spojující loutkařské umění a počítačovou animaci. Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat!

CSFD.cz

foto: WarnerBros.cz

Moje recenze:
Předfilm také ve 3D verzi "Pták a kojot" byl hezký a líbil se mi asi nejvíc z celého filmu. Našel jsem chyby v traileru kde byl uveden celý taneček veverky se známou křeččí melodií, ve filmu byla melodie jiná a taneček nebyl celý. Překladači si zase mohly dát víc práce, spousta nápisů a plakátů ve filmu byla nepřeložených a bez titulek. Líbila se mi možnost sledovat film ve 2D verzi.
Teď už ale k filmu a omlouvám se jestli to bude krátké ale píšu to již po třetí, vždy se to neuložilo a já si to taky neuložil a psal jsem toho docela dost a náladu něco opakovaně psát znovu už moc nemám.
Zajímalo by mě loutkařské umění které bylo anoncováno, ve filmu byla pouze kombinace hraného a počítačového.
Velmi inspirováno ostatními filmy a spoustu věcí jako narážky na jiné filmy. Ve filmu jsem viděl pár nudných míst při kterých jsem chtěl usnout, naštěstí byly krátké a těsně po nich přišly vtipné citáty a věci které mě probudili a řekli že při tomto filmu usnout opravdu nemám.
Děj byl popletený a začátek dost rychlý... Film mi přišel jako nedodělaný, na konci jsme viděli zadání jednoho případu hlavnímu hrdinovi, část řešení a titulky.
Ty mě překvapili, v prvních minutách titulek se promítali mimo jmén i vtipná videa psů a koček.
Film se mi celkem líbil, dal bych ale do děj víc vedlejší záplatek, celkově mě totiž připadal děj chudý a jak jsem už psal i popletený.

Moje hodnocení:
**** / *****
69% / 100%
ANO / ANO - NE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ohodnoťte film "Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty"

***** 20% (1)
**** 60% (3)
*** 0% (0)
** 0% (0)
* 0% (0)
příšernost! 20% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama